İCON BİLİŞİM

hakkımızda  

İcon Bilişim, alanında lider durumda bulunan iş ortaklarıyla birlikte hızlı ve sürekli bir gelişim içinde bulunan bilişim sektöründe geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde hizmet vermektedir. Ana hedefimiz, bilişim sektöründe güvenilir, yaratıcı ve katma değer sağlayan bir çözüm ortağı olmak ve bizi seçen tüm müşterilerimizin değerli çalışmalarına katkıta bulunmaktır.

Vizyonumuz; iş ortağı olarak kabul ettiği tüm müşterilerine bilişim sektöründe hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek piyasadaki rakiplerinden güçlü kılacak desteği sağlamaktır.

Misyonumuz; yaptığımı her işte, uyguladığımız her projede tüm çalışanlarımızı sektörün yüksek kalite standartları uyarınca servis verecek şekilde eğiterek bilgi, deneyim ve kalite anlayışını maksimum seviyede tutmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Şirketimiz hedeflerine, yasal şartlara ve müşteri isteklerine uyarak verdiğimiz hizmeti ve uyguladığımız sistemleri sürekli iyileştirmek.

Bütün faaliyetlerimizde; müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda, ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak.

Küreselleşen iş dünyasının rekabet ortamında verimliliğimizi ve kararlılığımızı arttırarak, kalıcı olmak, yaşamımızı geleceğe taşıyabilmek için, kaliteyi en ekonomik düzeyde ve ödünsüz olarak üretmek.

İnsana, çevreye ve topluma saygılı olmayı, katkıda bulunmayı içtenlikle benimsemek.

Bu prensipler doğrultusunda; müşterinin ve çalışan personelin, bize duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamak, şirketimizin kalite politikasıdır.

     
Logolar